Warning: Use of undefined constant EDD_PLUGIN_FILE - assumed 'EDD_PLUGIN_FILE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/doc/www.sunandbeauty.cz/www/wp-content/plugins/WordPress-Font-Uploader-master/font-uploader-free.php on line 59
Ceník - Sunandbeauty.cz
Ošetření Pure Fiji

Celotělový rituál - Kokosová vlna 970 Kč / 60 min.

Toto ošetření pomáhá zvyšovat celkovou tělesnou i duševní kondici. Napomáhá při regeneraci sil a pozitivně ovlivňuje psychický stav organismu. Po masáži bude Vaše pokožka maximálně vyživená, zpevněná a neskutečně voňavá :) Tlaková masáž je prováděná teplým měšcem, ve kterém je kokosová drť z fidžských kokosů. Masíruje se jen čistým kokosovým mlékem, které se uvolňuje z masážního měšce. Po masáži se ponoříte do zábalu s teplým kokosovým máslem a kokosovou drtí. Jako dárek si odnesete tělové kokosové mléčko.

Obličejový rituál - Kokosová vlna 850 Kč / 60 min.

Obličejový rituál za pomoci teplého kokosového měšce plněného kokosovou drtí z fidžských kokosů. Tlaková masáž je prováděná kokosovým mlékem vytékajícího z měšce. Po masáži následuje aplikace zpevňující mandlové masky a zábal rukou teplým kokosovým máslem. V ošetření je zahrnuta i péče o ruce, zábal v teplém kokosovém másle. Toto ošetření je velice relaxační, zároveň výživné a zpevňující díky intenzivnímu séru z Dilo oříšků a masce, která pomáhá stimulovat elastin a udržuje pokožku pružnou po dlouhou dobu. Jako dárek si odnášíte tělové kokosové mléčko.

Relaxační/Sportovní masáž celého těla 650 Kč / 90 min.

Uvolňující masáž celého těla extra panenským olejem, který je směsí olejů z kokosovým, makadamovým, dilo a sikeci oříšků.

Relaxační/Sportovní masáž zad a šíje360 Kč / 40 min.

Uvolňující masáž zad a šíje extra panenským olejem, který je směsí olejů z kokosových, makadamových, dilo a sikeci oříšků.

Relaxační/Sportovní masáž šíje300 Kč / 30 min.

Uvolňující masáž šíje extra panenským olejem, který je směsí olejů z kokosových, makadamových, dilo a sikeci oříšků.

Tělový rituál Tokoriki1 500 Kč / 120 min.

Luxusní celotělové ošetření v délce 120 minut, které obsahuje úvod do ošetření, peeling s krystaly cukrové třtiny, masáž celého těla horkými mušlemi, nanesení kokosové másla, zábal celého těla a harmonizace vlasové části s obličejovou masáží lasturami. Terapeutické účinky této masáže spočívají v promasírování a důkladném prohřátí svalstva a v rozproudění životní energie v těle. Díky rytmické a intuitivní masáži v rytmu mořských vln pociťujeme úžasnou relaxaci a příjemné pocity bezpečí, kdy starosti a stresy samovolně odplývají. Na konci masáže přichází hluboký klid a harmonie. Masáž je velmi vhodná cítíte-li se unavení nebo máte pocit zatuhlého svalstva, bolí vás záda a šíje. Velmi účinná je tato terapie potřebujete-li zlepšit koncentraci, napomáhá při úpravě spánku, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Pokožka je po ošetření hydratovaná, zářivá a má zdravý vzhled Domů si odnášíte jako dárek ručně dělané mýdlo přímo od domorodců z Fiji.

Tělový rituál Matamanoa1 000 Kč / 60 min.

Tichomořská celotělová masáž horkými a studenými mořskými lasturami je velice luxusní a exotické ošetření těla s výrazným regeneračním účinkem na tělo a mysl. Tato novinka mezi masážemi je vyvinuta na základě zkušeností s masáží havajskými horkými kameny, energetickou prací s mušlemi a intuitivní polynéskou masáží. Při proceduře se kombinuje termoterapie s masáží. Teplo sálající z mušlí ohřívá pokožku, která díky tomu lépe vstřebává zvlhčující prostředky a léčivé oleje, a zároveň uvolňuje svalstvo, takže terapeut může pracovat s hlubšími vrstvami tkáně. Masáž Matamanoa je vhodná pro odstranění únavy, napětí a pro celkovou regeneraci, zlepšení koncentrace a úpravu spánku. Nechte se zanášet na sluníčkem prohřáté písečné pláže ostrovů Fiji. Domů si odnášíte jako dáreček ručně dělané mýdlo přímo od domorodců z Fiji.

Léčebné a omlazující ošetření Dr. E. Voss

Čistění mladé aknózní pleti590 Kč / 60 min.

Čistění zralé pleti630 Kč / 60 min.

Prevence proti vráskám s Q10 980 Kč / 90 min.

Prevence proti vráskám Cool Clay960 Kč / 90 min.

Anti Age ošetření pleti s kolagenem1 050 Kč / 90 min.

Super Anti Age ošeření pleti s kolagenem1 300 Kč / 90 min.

Ošetření kuperózní pleti980 Kč / 90 min.

Hydratační setření pleti960 Kč / 90 min.

Ošetření očního okolí s kyselinou hyaluronovou, komplexem řas a minerálů615 Kč / 35 min.

Lze kombinovat s některými druhy ošetření pleti. V kompletní kosmetice cena 250 Kč.

Parfémy Yodeyma Paris

Parfém Yodeyma Paris133 Kč / 15 ml

Parfém Yodeyma Paris580 Kč / 100 ml

Solárium UWE LOTUS

1 min.13 Kč

Permanentka / 100 min.1 000 Kč

Permanentka / 200 min.1 800 Kč

Speciální Alginátové/Shaker masky

Do každého ošetření jdou nakombinovat speciální masky s úžasným intenzivním účinkem. Každé ošetření může být pro Vás jedinečné. Masky jsou bohaté na vitamíny a minerály, hloubkově hydratují, zpevňují a zlepšují látkovou výměnu. 150 Kč

Obličejové úpravy

Úprava obočí70 Kč

Úprava + barvení obočí100 Kč

Barvení řas70 Kč

Depilace (horní ret)60 Kč

Depilace (ret + brada)100 Kč

Líčení

Osobní kurz líčení900 Kč

Denní líčení350 Kč

Líčení pro večerní příležitost550 Kč

Svatební líčení + zkouška 1 300 Kč

Balíček pro nevěstu 2 000 Kč

Líčení svatebčanů dle náročnostiod 300 Kč

Anticelulitidní zábal DESTOCK

Cena za jedno ošetření (nohy, zadeček, bříško)1 050 Kč

Ošetření se skládá ze třech fází: Faktor radiofrekvence - zahřívací efekt, Faktor ultrazvuku - efekt spalování tuku a Redukční zábal - 25 minut.

Kůra 4x ošetření 3 800 Kč
Kůra 6x ošetření 5 700 Kč

Cena za jedno ošetření jedné partie (nohy nebo bříško)750 Kč

Ošetření se skládá ze třech fází: Faktor radiofrekvence - zahřívací efekt, Faktor ultrazvuku - efekt spalování tuku a Redukční zábal - 25 minut.

Kůra 4x ošetření 2 700 Kč
Kůra 6x ošetření 4 020 Kč

Lifting očního okolí a řas

Šokové ošetření600 Kč / 45 min.

Během prvních čtyř týdnů provedeme ošetření 1x týdně, potom postupně snižujeme frekvenci.


Microblading

Microblading (doba provedení 45 - 60 min.)2 500 Kč

Mezoterapie

Doporučuje se 4x ošetření po 3 týdnech 1x do roka1 500 Kč / 90 min.