INTENZIVNÍ PROGRAM CASMARA

RGNERIN

RGnerin je inovativní profesionální program s intenzivním zdokonalujícím efektem a čtyřnásobnou strategií proti vráskám, která pleť vyplňuje, regeneruje, vyhlazuje a zabraňuje opakovaným mikro-stahům podkožního svalstva, a to díky mimořádnému botoxovému efektu a kombinaci multifunkčních a pokrokových aktivních látek.

Toto pečující i preventivní ošetření představuje jedinečné složení bohaté na alfa-hydroxykyseliny, aktivní složky s botoxovým účinkem, vynikající oleje bohaté na výživné látky a moderní rostlinné složky. To vše s cílem dosáhnout viditelně mladší, pružnější a hustější pleti bez vrásek.

Je vhodné pro všechny typy pleti, včetně smíšené, od 40 let; pro suchou a dehydratovanou pleť až po normální pleť se sklonem k pleti smíšené. Je určeno pro pleť, která se chce zbavit již viditelných vrásek a výrazových linek nebo chce preventivně bránit jejich vzniku v budoucnosti.

INFINITY - AKTIVÁTOR MLÁDÍ

S Infinity můžete vzdorovat času! Toto ošetření představuje zcela nový koncept holistické (celostní) kosmetiky. Jde totiž mnohem dál než jiné anti-agingové řady a má mimořádné výsledky při působení na strukturu pleti.

Infinity vychází z nejnovějších lékařsko-vědeckých poznatků a představuje ultra omlazující inteligentní kosmetiku, která působí přímo na DNA, chování genů, nervový systém a biologické rytmy. Neboť nervový systém, DNA, nastavení biologických rytmů a způsob, jakým se chovají geny udávají tempo procesu stárnutí. Buď ho zrychlují, nebo zpomalují. Infinity je vysoce účinným spojencem v boji proti stárnutí pleti, neboť cílí na jeho příčiny v nejpůvodnější podobě.

Ošetření INFINITY je určeno pro zralou pleť, která hledá intenzivní omlazující péči. Je vhodné obzvláště pro pleť, která trpí ztrátou pevnosti, hlubokými vráskami a velmi zřetelnými výrazovými linkami.

Q10 RESCUE

Revoluční omlazující prémiová řada Q10 Rescue s obnovujícím a energizujícím účinkem navrací pleti rovnováhu a dodává jí intenzivní výživu.

Q10 Rescue bylo vyvinuto s využitím přírodních aktivních látek, inteligentní technologie s cíleným uvolňováním koenzymu Q10. Představuje šokové ošetření pro obnovení velmi zralé pleti (60+) a doplňující ošetření zralé pleti (45+) a pleti, která trpí ztrátou výživy, je suchá, pohaslá a bez vitality. Rovněž je velmi vhodné pro pleť, která již pociťuje, nebo začíná pociťovat ztrátu rovnováhy, která je vlastní období menopauzy, nebo před a po ní.

Intenzivní program Casmara
Rgnerin 1 490 Kč
Infinity 1 570 Kč
Q10 Rescue 1 690 Kč