Revoluční přístroj pro karboxyterapii bez použití injekcí s CO2, propíchnutí a poranění kůže. Učinek, který mohl být dosažeň pouze pomocí injekce lze nyní získat pomocí jednoduchého neinvazivního postupu. Pomocí karboxyterapie se pokožka nasytí kyslíkem zavedením oxidu uhličitího CO2. Proniknutím do buněk se oxid uhličitý rozkládá na uhlík C a kyslík O2. Uhlík se obsorbuje tělem bez jakýkoliv následků. Kyslík proniká do hlubokých vrstev kůží a nejen, že aktivuje všechny metabolické a regenerační procesy, ale také stimuluje tvorbu kolagenu. Nedostatek kyslíku v buňkách je jedním z faktorem stárnutí pokožky. Výsledek je ihned po prvním ošetření.

Ošetřením dosáhneme:

 • Hluboké čištění
 • Jemnou exfoliaci (peeling)
 • Výživu a hydrataci pokožky
 • Sladění povrchu a barvy pleti;
 • Omlazení a Lifting
 • Zvýšení tonusu, pružnosti a elasticity- zpevnění pleti
 • Nasycení pokožky kyslíkem
 • Redukci mimických vrásek
 • Odstranění komedomu a hyperkeratoyzy
 • Zmenšení póru
 • Ostranění post akné a pigmentace
 • Iontezivní buněčnou obnovu

Kontraindikace:

 • akutní zánětlivé procesy na kůži, přítomnost vředů, nezhojené povrchy ran
 • hypertermie způsobená infekčními a katarálními chorobami
 • období těhotenství a kojení
 • diagnostikovaná onkologická onemocnění
 • alergické stavy nebo reakce na léky

Co vás čeká:

Začneme nanesením výživného gelu s obsahem přírodních aktivních složek a exfoliací pokožky pomocí jednorázové kapsle obsahující směs hydrogenuhličitanu sodného a kyseliny citrónové, která ve styku s gelem vyvolává chemickou reakci. Tím dosáhneme efektu "pěnivého" účinku a uvolňuje se potřebné množství CO2. Nyní dojde k exfoliaci horní odumřelé vrstvy pleti a k přípravě pleti na penetraci aktivních látek hluboko do pokožky. Dochází k přirozenému intenzivnímu okysličení pleti (vysoká hydratace, anti-aging).

Neinvazivní karboxyterapie umožňuje řídit proces krevního oběhu na místní úrovni, zajišťující nasycení pokožky kyslíkem a živinami procedurálního gelu.

Karboxyterapie působí na pleť komplexně. Procedura pomoci přístroje nejsou omezeny typem kůže, věkem a pohlavím a mohou být prováděny kdykoliv během roku.

Pro dlouhodobě udržovací program je ošetření doporučeno jednou za měsíc.

K terapii kožních problémů jako jsou jizvy po akné, pigmentové skvrny a další doporučujeme jedno ošetření za deset dní. (Doporučeno 6-8x)

POZOR! Během neinjekční karboxyterapie může dojít k mírnému zarudnutí kůže a pálení. Tyto jevy samy o sobě po proceduře zanikají.

Neinvazivní karboxyterapie obličeje

Unikátní ošetření, které je založeno na zvýšení hladiny oxidu uhličitého v kůži, což aktivuje odpověď organismu a vyvolává zvýšený přísun kyslíku do pokožky. Neinvazivní karboxyterapie je jednou z nejúčinnějších a nejbezpečnějších procedur v moderní kosmetologii. Tato procedura podporuje udržování hladiny vlhkosti v epidermální vrstvě kůže, která je velmi důležitá pro její zdraví. Na závěr tohoto unikátního ošetření aplikujeme Nano pleťovou masku, která pleť revitalizuje, zklidňuje a intenzivně hydratuje.

Neinvazivní karboxyterapie obličeje (60 min) 1 350 Kč
Balíček: 4x ošetření 3 200 Kč
Balíček: 6x ošetření 4 800 Kč

Neinvazivní karboxyterapie obličeje, krku a dekoltu

Naprostá inovativní bezbolestná a šetrná metoda, která účinně a jemně čistí pokožku, hloubkově vyživuje, hydratuje a revitalizuje pleť. Zároveň dělá jemný peeling, odstraňuje příznakys stárnutí a omlazuje na úrovni buněk. Po aplikaci se výrazně zvýšíppevnost a pružnosti pokožky. Neinvazivní karboxyterapie saturuje kůži a tkáň kyslíkem, sjednocuje barevný tón pleti. Péče o pleť nekončí na obličeji, velmi důležité je starat se i o krk a dekolt. Právě tam nejčastěji poznáte věk každé ženy. Díky neinvazivní karboxyterapii zvýšíme i na těchto místech okysličení pleti a optimalizujeme vstřebání cenných složek s živinami a aktivními látkami. Aplikujeme vhodnou pleťovou masku Nano BeautyPro, která pleť intenzivně hydratuje, regeneruje a zklidňuje, následně provedeme jemnou vibrační masáž.

Neinvazivní karboxyterapie obličeje, krku a dekoltu (90 min) 1 490 Kč

Microkurentní terapie + karboxyterapie

Kombinace těchto dvou neinvazivních ošetření přináší naší pleti nejvyšší stupeň péče. Karboxyterapie jemně čistí pokožku, hloubkově vyživuje, hydratuje a dokonale pleť revitalizuje. Zároveň dělá jemný peeling, odstraňuje jizvy po akné, sjednotí barevný tón pleti a omlazuje buněčnou strukturu pokožky. Mikrokurentní terapie se zaměřuje na mimické svaly obličeje a uvolnění hlubokého svalového napětí. Má intenzivní detoxikačními účinky, působící na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů. Pomáhá rozproudit lymfatický systém a tím napomáhá k odsranění otoků v obličeji.Na závěr tohoto přístojového ošetření aplikujeme inovativní Nano pleťovou masku dle potřeb vaší pleti.

Microkurentní terapie + karboxyterapie (90 min) 1 890 Kč