Akční nabídka

Ošetření Pure Fiji

Celotělový rituál - Kokosová vlna 970 Kč / 60 min.

Toto ošetření pomáhá zvyšovat celkovou tělesnou i duševní kondici. Napomáhá při regeneraci sil a pozitivně ovlivňuje psychický stav organismu. Po masáži bude Vaše pokožka maximálně vyživená, zpevněná a neskutečně voňavá :) Tlaková masáž je prováděná teplým měšcem, ve kterém je kokosová drť z fidžských kokosů. Masíruje se jen čistým kokosovým mlékem, které se uvolňuje z masážního měšce. Po masáži se ponoříte do zábalu s teplým kokosovým máslem a kokosovou drtí. Jako dárek si odnesete tělové kokosové mléčko.

Obličejový rituál - Kokosová vlna 850 Kč / 60 min.

Obličejový rituál za pomoci teplého kokosového měšce plněného kokosovou drtí z fidžských kokosů. Tlaková masáž je prováděná kokosovým mlékem vytékajícího z měšce. Po masáži následuje aplikace zpevňující mandlové masky a zábal rukou teplým kokosovým máslem. V ošetření je zahrnuta i péče o ruce, zábal v teplém kokosovém másle. Toto ošetření je velice relaxační, zároveň výživné a zpevňující díky intenzivnímu séru z Dilo oříšků a masce, která pomáhá stimulovat elastin a udržuje pokožku pružnou po dlouhou dobu. Jako dárek si odnášíte tělové kokosové mléčko.

Relaxační/Sportovní masáž celého těla 650 Kč / 90 min.

Uvolňující masáž celého těla extra panenským olejem, který je směsí olejů z kokosovým, makadamovým, dilo a sikeci oříšků.

Relaxační/Sportovní masáž zad a šíje360 Kč / 40 min.

Uvolňující masáž zad a šíje extra panenským olejem, který je směsí olejů z kokosových, makadamových, dilo a sikeci oříšků.

Relaxační/Sportovní masáž šíje300 Kč / 30 min.

Uvolňující masáž šíje extra panenským olejem, který je směsí olejů z kokosových, makadamových, dilo a sikeci oříšků.

Tělový rituál Tokoriki1 500 Kč / 120 min.

Luxusní celotělové ošetření v délce 120 minut, které obsahuje úvod do ošetření, peeling s krystaly cukrové třtiny, masáž celého těla horkými mušlemi, nanesení kokosové másla, zábal celého těla a harmonizace vlasové části s obličejovou masáží lasturami. Terapeutické účinky této masáže spočívají v promasírování a důkladném prohřátí svalstva a v rozproudění životní energie v těle. Díky rytmické a intuitivní masáži v rytmu mořských vln pociťujeme úžasnou relaxaci a příjemné pocity bezpečí, kdy starosti a stresy samovolně odplývají. Na konci masáže přichází hluboký klid a harmonie. Masáž je velmi vhodná cítíte-li se unavení nebo máte pocit zatuhlého svalstva, bolí vás záda a šíje. Velmi účinná je tato terapie potřebujete-li zlepšit koncentraci, napomáhá při úpravě spánku, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Pokožka je po ošetření hydratovaná, zářivá a má zdravý vzhled Domů si odnášíte jako dárek ručně dělané mýdlo přímo od domorodců z Fiji.

Tělový rituál Matamanoa1 000 Kč / 60 min.

Tichomořská celotělová masáž horkými a studenými mořskými lasturami je velice luxusní a exotické ošetření těla s výrazným regeneračním účinkem na tělo a mysl. Tato novinka mezi masážemi je vyvinuta na základě zkušeností s masáží havajskými horkými kameny, energetickou prací s mušlemi a intuitivní polynéskou masáží. Při proceduře se kombinuje termoterapie s masáží. Teplo sálající z mušlí ohřívá pokožku, která díky tomu lépe vstřebává zvlhčující prostředky a léčivé oleje, a zároveň uvolňuje svalstvo, takže terapeut může pracovat s hlubšími vrstvami tkáně. Masáž Matamanoa je vhodná pro odstranění únavy, napětí a pro celkovou regeneraci, zlepšení koncentrace a úpravu spánku. Nechte se zanášet na sluníčkem prohřáté písečné pláže ostrovů Fiji. Domů si odnášíte jako dáreček ručně dělané mýdlo přímo od domorodců z Fiji.