Můj příběh

Od dětství jsem vždy věděla, čím chci být, až budu velká. :)

Bavily mě všechny ty kelímky a lahvičky, které měla maminka v koupelně. Proto byla jasná volna studovat obor, kde nás naučili, jak všechny ty lahvičky a kelímky používat. :)

Celý život pracuji v kosmetickém oboru a tato práce mě naprosto naplňuje. Ráda studuji složení každého produktu a hledám kvalitní účinné látky. Snažím se klientkám usnadnit výběr správné domácí péče, který je pro ně v záplavě kosmetických značek na trhu stále těžší. Z mých zkušeností s pokožkou platí pořekadlo, že někdy méně je více. Proto jsem dlouho dobu strávila hledáním vhodných značek a kombinací, které splňují všechny mé požadavky, abych si mohla splnit sen a sestavit ženám jednoduché postupy péče o pleť v podobě krabiček krásy, jak já ráda říkám. :)

Sestavila jsem čtyři krabičky krásy, kde si každá žena vybere svůj každodenní rituál. Dlouho jsem na sobě a svém okolí testovala tyto kosmetické rituály a stojím si za kombinací produktů, které v sestavených rituálech jsou.

Miluji svou práci a svoji rodinu. Mám jednu dceru, kterou jako každá maminka miluji nade všechno na světě. To, aby byla zdravá a šťastná, je pro mě nejdůležitější věc. Proto také podporuji Dětský hospic Dům pro Jůlii, který je právě ve výstavbě a už nyní pomáhá rodinám s dlouhodobě nemocnými dětmi usnadnit jejich náročnou životní situaci. Tím, že si zakoupíte Rituál krásy, přispějete i vy neziskové organizaci Dům pro Julii. Z každého prodaného rituálu putuje 10% pro Julii.

  

Pokud se rozhodnete koupit jednu z mých krabiček krásy, podpoříte tím lokálního prodejce (tedy mě), neziskovou organizaci Dům pro Julii, ale hlavně sebe.

A za to Vám děkuji!