JUVENILE LIFT

DOPORUČUJEME
Cena
950 Kč

Kód produktu
P00066

Varianta neexistuje
30 ml

ks

Vysoce účinné, liftingové a posilující bezvodé sérum s obsahem přírodního retinolu „Bakuchiolu" a kyseliny hyaluronové. Pomáhá pleti dodat energii, zářivost a působí proti viditelným známkám stárnutí. Toto sérum je sestaveno z nejvzácnějších pleťových olejů a zároveň je doplněno o mnoho výživných aktivních látek, jejichž účinky jsou klinicky prokázané. Toto nemastné sérum vytvoří na pokožce pocitově hedvábnou vrstvu a jemná vůně bílé magnólie a yuzu ještě umocní zážitek z jeho používání.
Vhodné ke kombinaci se sérem Juvenile Bright. Více

AKTIVNÍ LÁTKY, OLEJE A OSTATNÍ SLOŽKY BEZVODÉHO SÉRA S OBSAHEM PŘÍRODNÍHO RETINOLU

BAKUCHIOL - Sytenol A®

tato 100% přírodní látka je srovnatelná s retinolem, ale je hydrolyticky a fotochemicky stabilní, bojuje proti stárnutí kůže, má stimulační účinek na kolagen , redukuje vrásky a zvyšuje pružnost a pevnost pokožky. Klinickými studiemi jsou dokázány jeho účinky a to jak in vitro tak in vivo.
 

KYSELINA HYALURONOVÁ

kyselina hyaluronová v tomto produktu nepochází ze živočišných zdrojů, vyrábí se bakteriální fermentací bez použití genetické modifikace (non GMO), Ecocert certifikát. Tato nízko-molekulární kyselina hyaluronové se získává a rostlinných olejů unikátní mikročásticovou technologií. 

Zvýšuje hydrataci pokožky a udržuje pokožku neustále hydratovanou, protože vnější vrstva je z lipofilních  složek, které umí vytvářet na pokožce jemný film, který zabraňuje odpařování vody z pokožky a vnitřní nízko-molekulární HA pak může proniknout do pokožky a hydratovat ji okamžitě.

DUNALLIELA SALINA EXTRACT

je výtažek ze zelené řasy, která se vyskytuje v extrémně slaných vodách. Má silné antioxidační účinky, podporuje zdraví pokožky, zvyšuje imunitu a chrání pokožku před UV zářením.

LIFT Oléoactif®

LIFT Oléoactif® koncentruje klíčové biomolekuly ze Spilanthes acmella a Astragalus membranaceus a omlazuje tak pokožku reorganizací kolagenové sítě a remodelací povrchu kůže. Jeho multiliftingový účinek napravuje následky vnitřního a chronologického stárnutí pleti, působí na viditelné známky stárnutí pleti tím, že vyhlazuje a vypíná kožní vrstvu, redukuje hluboké vrásky a koriguje jemné linky. Má okamžitý, rychlý liftingový účinek, který se v průběhu času posiluje. Zlepšuje kvalitu pleti i při nízkém dávkování a na zralé pleti. Nedráždí pleť ani oči, takže je ideální pro každodenní použití.

OPUNCIOVÝ OLEJ   

obsahuje vysokou koncentraci vitaminu E, který přispívá k hladší a jasnější pleti, a také vitamin K, který pomáhá zlepšovat vzhled tmavých skvrn, hyperpigmentace a nerovnoměrného tónu pleti. Tento na živiny bohatý, rychle se vstřebávající olej má také vysoký obsah kyseliny linolové, která pomáhá udržovat pružný vzhled pleti a rozjasňuje ji. Opunciový nosný olej proniká hluboko do pokožky a poskytuje jí intenzivní hydrataci, aniž by ucpával póry. 
 
Přirozeně se vyskytující antioxidanty v oleji ze semen opuncie působí jako odstraňovač volných radikálů a zabraňují jejich poškození, které vede ke známkám stárnutí. Má také závažné protizánětlivé vlastnosti, čímž napomáhá rychlejšímu hojení ran, a dokonce dokáže napravit škody způsobené UV zářením a znečištěním životního prostředí.
 

OLEJ Z RŮŽOVÉHO IBIŠKU 

díky své přirozené jemné formě alfa-hydroxykyselin (AHA) a díky vysokému obsahu antioxidantů je přezdíván „botoxová rostlina“. Udržuje pokožku hydratovanou a plně vyživenou.
 
Cacay Oil Flash Sales, 50% OFF | www.elmonstruodelasgalletas.com
 

CACAY OLEJ  

je ceněný olej z amazonského pralesa, který obsahuje 3x více vitamínu A než šípkový olej a o  50% více vitamínu E než arganový olej. Je to silná a účinná složka proti vráskám.
 
The Sweet Benefits of Squalane – 3 Graces Beauty 

SKVALAN

má antioxidační účinky a pokožku chrání před volnými radikály a slunečním zářením. Hydratuje pokožku a celkově odlehčuje emulzi. 

Je získávaný z cukrové třtiny, regeneruje pokožku, zmírňuje její podráždění a ulevuje suché a popraskané pleti. Zabraňuje ztrátě vody v pokožce a tím napomáhá její hydrataci. Tento nemastný olej je:

  • nekomedogenní
  • zlepšuje buněčný obrat
  • váže vlhkost a poskytuje pleti výživu
  • zlepšuje pružnost pokožky
  • zlepšuje lipidovou bariéru pokožky
  • snižuje výskyt vrásek a jemných linek
Succo di Acai 100% puro - SH Health Service
 

ACAI BERRY OLEJ  

obsahuje esenciální mastné kyseliny Omega 3, 6 a 9, fytosteroly a vitamíny jako B1, B2, B3, E a C, dále minerály jako fosfor, vápník a draslík. Obnovuje pružnost pokožky.
 
Pracaxí – Vishwa Aroma
 
 

PRACAXI

je amazonský olej přezdívaný jako „sutra de mata“ – šití z džungle, kvůli jeho léčivým vlastnostem pro pokožku. Vyživuje, zjemňuje a zvlhčuje pokožku. Vhodný proti pigmentacím.
 
Sacha Inchi Öl, kaltgepresst, kbA
 

SACHA INCHI

hydratuje a zklidňuje pokožku. Fytosteroly Beta-Sitosterl a Stgmasterol, které obsahuje mají regenerační účinek a zároveň pomáhá snižovat trans-epidermální ztrátu vody (TEWL).
 
Vitamin E Oil | D-alpha-Tocopherol - Nature InBottle
 
 

VITAMIN E

přírodní antioxidant získaný z rostliny, která není geneticky modifikovaná non GMO. Náš vitamín E má vysoký obsah d-alfa-tokoferolu, silného antioxidantu, který pomáhá neutralizovat volné radikály, hydratuje pokožku a zlepšuje viditelné stárnutí pleti. Tím, že absorbuje energii z UV záření, poskytuje olej Vitamin-E fotoprotekci a zabraňuje poškození volnými radikály způsobenému UV zářením.Chrání účinnost jednotlivých olejů a extraktů.

BÍLÁ MAGNOLIE

místně pomáhá zvyšovat elasticitu pokožky, zabraňuje zjizvení a léčí podráždění pokožky

YUZU  

japonský citrus, který podporuje mladistvý vzhled, snižuje výskyt jemných vrásek a pigmentaci

Výsledky klinických studií:
Po 28 dnech testování:
+ 88% hladší pokožka
+85 % zlepšená kvalita pleti
+76% mladší vzhled
+76% snížený počet vrásek
+73% vypnutější vzhled pleti
+73% pružnější

POUŽITÍ:

Sérum nanášíme na vyčištěnou a hydratovanou pokožku ráno i večer, v rámci rituálu.

SKLADOVÁNÍ:

Uchováváme na suchém místě. Zamezíme kontaktu s dětmi.

Sérum je součástí dárkového balíčku Jsi ta nejkrásnější pod Sluncem.