Recepce salonu: +420 604 327 994 E-shop: +420 736 146 058

RITUÁL ČÍNSKÉ PRINCEZNY

Cena
1 500 Kč

Kód produktu
P00013

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
LAHVOVĚ ZELENÁ
LAHVOVĚ ZELENÁ
ZELENÁ
ZELENÁ
PISTÁCIOVÁ
PISTÁCIOVÁ

ks

Udělejte radost sobě a nebo někomu blízkému.
Tento rituál krásy je vytvořený pro citlivou až poškozenou pleť. Více

Vítej ve světě rituálu krásy a odhal tajemství čínských princezen.

Tento rituál krásy je vytvořený pro citlivou až poškozenou pleť.

Správná funkce lymfatického systému je převelice důležitá pro zdravý vzhled pleti. Tradiční čínská medicína ráda přirovnává proudění lymfy a proudění energie drahami ke korytu řeky.

Pokud je koryto řeky zanesené nečistotami, ke kterým přišlo v průběhu celého svého života od pramene až k silnému toku řeky, je konzistence toku znečištěná, zahuštěná a teče velmi pomalu. I my pro zdravý vzhled pokožky potřebujeme naše “koryto” pravidelně čistit.

Pomocí pravidelné GuaSha masáže společně s účinnými složkami dokážeme rozproudit zpomalený tok lymfy a pomalu tak pleť uzdravovat.

Z nádherně vonících plodů Caryocar brasiliense, které rostou v rozsáhlých ekoregionech tropických savan v Brazílii, se získává olej Pequí, který má jedinečné regenerační schopnosti. Kombinace velkého množství vitaminu E a provitaminu A kartenoidů s mastnými kyselinami olejových a palmovitých přispívá k jeho hydratačním a hojivým účinkům. Léčivé znaky oleje Pequí mají také velmi dobré využití na pleť se známkami suchosti a stárnutí a dále na pleť postiženou ekzémy, vyrážkami. Bio olej z plodů pequi totiž díky své vlhkosti obnovuje pokožku a současně zvyšuje její pružnost.

Hydrolát z jasmínu, jehož květová uklidňující a uvolňující složka pomáhá udržovat pokožku hydratovanou a vitální, se hodí jak pro odličování, tak pro obklady očí.

Velmi důležitý krok v oblasti péče o pleť je dokonale vyčištěná pleť. Toho v našem rituálu docílíme přírodní japonskou konjak houbičkou, která perfektně připraví pleť na následnou péči.

Obsah pleťového rituálu:

Pokud se rozhodnete zakoupit jakýkoliv Rituál krásy, přispějete tím neziskové organizaci Dům pro Julii.

Z každého prodaného rituálu putuje 5% pro Julii.

A za to Vám děkuji!